Jenite, които приличат на интернет браузъри

Сподели галерията:

Едва ли сте си задавали въпроса “Как биха изглеждали жените, ако бяха интернет браузъри?”, затова ние го правим вместо вас. Отговор ни дава Victorija Pashuta чрез своя оригинален проект. Вижте няколко дами, чиито образи съответстват на усещането, създадено съответно от браузърите...

Сподели снимката:
1 от 6
 
Коментари
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.



13
Не е посочен 05.09.2013|17:21
Страшно готини са тези мацки, много ме радва стайлинга и асоциациите с браузърите.
12
Не е посочен 05.09.2013|15:14
МНого ми харесаха :)
11
Не е посочен 05.09.2013|15:07
Ххаха Мозилата е най - разкрепостена ;)
10
Не е посочен 05.09.2013|14:26
любимият ми браузър изглежда и най-готино ;)) харесва ми :)
9
Не е посочен 05.09.2013|14:17
Много хитра идея, която е реализирана супер добре.
8
Не е посочен 05.09.2013|14:15
модела на експлорера сигурно доста е ревала да представя този браузър :Р
7
Не е посочен 05.09.2013|13:37
Много ме кефи как е облечена мацката от Сафари. искам всичките й дрехи!
6
Не е посочен 05.09.2013|13:28
Доста добре изглеждат!
5
Не е посочен 05.09.2013|13:17
Това наистина е готина идея. Гледах го преди няколко дни!
4
Не е посочен 05.09.2013|13:17
Горката, дето е като експлорер :)
3
Не е посочен 05.09.2013|12:57
Много яко са го измислили обаче, макар че без подсказките разпознаването би било една идея по-трудно.
2
Не е посочен 05.09.2013|10:53
само че това е старото лого на иконата на Хром. Сега не изглежда така
1
Не е посочен 05.09.2013|10:52
аз не искам да съм Интернет Експлорър
Специални оферти
Реклама от 3Bay