Жена иска да прилича на древногръцки бог » към статията

Сподели галерията:
Сподели снимката:
1 от 2
 
Коментари
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.



107
Не е посочен 02.02.2012|16:06
Интересно какво ли мисли мъжа й по въпроса и най-вече как изглежда :)))
106
Не е посочен 02.02.2012|16:04
Хубава жена е била... Сега като погледнеш какви ръце и гръб вади чак страх те хваща...
105
Не е посочен 02.02.2012|15:51
Бая мускули е напомпала, чак седи неестествено.
104
Не е посочен 02.02.2012|15:49
Преди е била много красиво момиче, сега не знам как да я определя... Подобна мания действително е болест.
103
Не е посочен 02.02.2012|15:20
Абсолютно! А преди е било много готина мацка...
102
Не е посочен 02.02.2012|15:17
Добре се справя, за сега прилича само на мъж...
101
Не е посочен 02.02.2012|15:08
а аз отначало помислих че снимката е фотошоп колаж
100
Не е посочен 02.02.2012|15:07
направо може и да го убие от бой
99
Не е посочен 02.02.2012|15:06
в нейния случай май важи фразата "You look like I need a drink" :D:D
98
Не е посочен 02.02.2012|15:06
направо си е ефекта УАУУУУУ
97
Не е посочен 02.02.2012|15:05
да ѝ се неначудиш
96
Не е посочен 02.02.2012|15:04
и като вземат да ги мажат с това бронзовото ....
95
Не е посочен 02.02.2012|15:03
да, и аз това се чудя
94
Не е посочен 02.02.2012|15:02
има разбира се, дори се виждат.
93
Не е посочен 02.02.2012|15:00
ама като чета коментарите, май само тя се харесва :)
92
Не е посочен 02.02.2012|14:56
дано някой чуе молбите ви :)
91
Не е посочен 02.02.2012|14:49
е чак пък толкова, има си и гърди жената :)
90
Не е посочен 02.02.2012|14:47
Да,никога повече!
89
Не е посочен 02.02.2012|14:47
бигорексичка, кво е това
88
Не е посочен 02.02.2012|14:46
за всеки влак си има пътници
87
Не е посочен 02.02.2012|14:46
Аз не мога да си представя мъж и тази жена в едно легло :)
86
Не е посочен 02.02.2012|14:37
Като има горнище на банския - да, по това се различават.
85
Не е посочен 02.02.2012|14:34
тя има проблем
84
Не е посочен 02.02.2012|14:34
Дали има мъже, които да харесват такива жени?
83
Не е посочен 02.02.2012|14:34
моля ви не я показвайте тази
82
Не е посочен 02.02.2012|14:31
ццццц не не ми харесва, но моите уважения
81
Не е посочен 02.02.2012|14:25
Лошото е ,че щом има такава мания- няма да се спре дотук.....сигурно ще надмине и мъжете...
80
Не е посочен 02.02.2012|14:19
79
Не е посочен 02.02.2012|14:19
това жена ли е
78
Не е посочен 02.02.2012|14:09
тя има психично заболяване и вече е вманиечена- нормално е да е постигнала такива добри резултати...
77
Не е посочен 02.02.2012|13:56
какво ли не прави волята и желанието да постигнеш нещо ,поне трябва да й признаем ,че е много борбена за да се докара в такъв вид
76
Не е посочен 02.02.2012|13:55
малко е прекалено за жена да изглежда по този начин
75
Не е посочен 02.02.2012|13:52
Знаех си ,че е болна още като и видях снимката.
74
Не е посочен 02.02.2012|13:42
Важното е ,че тя се харесва :)
73
Не е посочен 02.02.2012|13:35
Преди е била много по-добре. Тази нещо е психясала.
72
Не е посочен 02.02.2012|12:59
и според мен , няма нищо привлекателно в нея
71
Не е посочен 02.02.2012|12:58
Тази жена изглежда многоооо ужасноо
70
Не е посочен 02.02.2012|12:56
за да не се объркаш съвсем. подсказват ти.
69
Не е посочен 02.02.2012|12:46
и да го изяде.
68
Не е посочен 02.02.2012|12:41
на нищо не прилича според мен.
67
Не е посочен 02.02.2012|12:16
май само мъж да ти кажа :)
66
Не е посочен 02.02.2012|12:11
на това ли викаш секси?
65
Не е посочен 02.02.2012|12:05
лол....прилича.... вече е постигнала желаният ефект
64
Не е посочен 02.02.2012|12:04
Силно казано жена!!!!
63
Не е посочен 02.02.2012|12:03
тази жена определено може да пребие някой мъж :Д
62
Не е посочен 02.02.2012|11:56
да и аз така мисля - бигорексия се казвало
61
Не е посочен 02.02.2012|11:56
Ама вижте я как е изглеждала преди! Много по-яка! Баси тия хора трябва да се лекуват
60
Не е посочен 02.02.2012|11:56
е хайде сега, тук малко се изхвърли
59
Не е посочен 02.02.2012|11:55
то това не ми прилича много на жена :)
58
Не е посочен 02.02.2012|11:55
може да е лезба....
57
Не е посочен 02.02.2012|11:54
няма лошо - всеки е длъжен да прави ,това която иска!
56
Не е посочен 02.02.2012|11:53
Аз не знам защо тези жени си слагат сутиен или в случая бански-горнище! те така или иначе вече отдавна не приличт не жени и нямат гърди
55
Не е посочен 02.02.2012|11:50
Грозна работа и това ми било жена!
54
Не е посочен 02.02.2012|11:49
много е секси ,виждала съм и по-откачени
53
Не е посочен 02.02.2012|11:49
Всеки мъж би се депресирал от нейното тяло!
52
Не е посочен 02.02.2012|11:47
Хората, които са й правили снимките, е трябвало да й кажат, че изглежда много зле!
51
Не е посочен 02.02.2012|11:47
Тя се харесва, това е най-важното. Манията й обаче е страшна!
50
Не е посочен 02.02.2012|11:43
определено. лошото е, че и нищо мъжко няма.
49
Не е посочен 02.02.2012|11:40
аз мисля , че е много прекалено
48
Не е посочен 02.02.2012|11:40
Просто е ужасна нищо женствено няма в тази жена , как може да си причинява това
47
Не е посочен 02.02.2012|11:39
на никой не му пречи. грозно е, ама тя си е решила.
46
Не е посочен 02.02.2012|11:37
Всеки човек си има някаква мания,но нейното е малко прекалено!
45
Не е посочен 02.02.2012|11:36
добре е казано - да прилича на древногръцки бог, а не богиня
44
Не е посочен 02.02.2012|11:35
щом й харесва на жената, нейна си работа.
43
Не е посочен 02.02.2012|11:31
Трябва да се обърне към лекар, това е болестно състояние, като анорексията или булимията.
42
Не е посочен 02.02.2012|11:30
Ужас! Може заради раздялата така да е превъртяла!
41
Не е посочен 02.02.2012|11:28
За всеки влак си има пътници, верно за някои по-малко.
40
Не е посочен 02.02.2012|11:27
Това наистина е болестно състояние!
39
Не е посочен 02.02.2012|11:19
Дори си носи кантарче по ресторантите, за да е сигурна, че порциите са идеално премерени - БОЛЕН МОЗЪК!
38
Не е посочен 02.02.2012|11:11
Не лицето, само грима и горнището и ето ти МЪЖ!
37
Не е посочен 02.02.2012|11:08
ми то кое да ти хареса то няма нищо женско в този я и виж гърдите на какво приличат
36
Не е посочен 02.02.2012|11:08
Абсолютно нищо...
35
Не е посочен 02.02.2012|11:08
Това е много грозно според мен никак не ми харесва
34
Не е посочен 02.02.2012|11:08
има ли мъж,който би харесал това???
33
Не е посочен 02.02.2012|11:05
Само от тренировки..... интересно!
32
Не е посочен 02.02.2012|11:04
Ако и махнеш лицето, ще си помисля, че е мъж - 100 %
31
Не е посочен 02.02.2012|11:02
на мен това лично не ми ДОПАДА!
30
Не е посочен 02.02.2012|10:52
Ужас! На мен не ми харесва!
29
Не е посочен 02.02.2012|10:42
напълно съм съгласна
28
Не е посочен 02.02.2012|10:33
не намирам нищо женствено и красиво,напротив...
27
Не е посочен 02.02.2012|10:18
тая жена да почва да си лекува психозата, че на мъж е заприличала.
26
Не е посочен 02.02.2012|09:48
ще се види това, което се вижда и при мъж без сутиен
25
Не е посочен 02.02.2012|09:45
хубаво ли? грозно е както и да го погледнеш
24
Не е посочен 02.02.2012|09:45
мисля, че е крайно време да отстраним повредата
23
Не е посочен 02.02.2012|09:44
на такива обикновено им викат травестити
22
Не е посочен 02.02.2012|09:43
даже не знам защо има сутиен! ако го махне едва ли ще се види нещо
21
Не е посочен 02.02.2012|09:43
вече трудно може да се определи какво е
20
Не е посочен 02.02.2012|09:43
в тая няма нищо женско
19
Не е посочен 02.02.2012|09:29
За пръв път чувам за бигорексия, но явно е доста сериозно заболяване. На снимката в морето изглежда далеч по - добре, лошото е, че тя не го осъзнава.Трябва да се лекува , иначе е красива жена в лице.
18
Не е посочен 02.02.2012|09:28
каква жена !
17
Не е посочен 02.02.2012|08:27
и краката и ръцете й не са особено женствени
16
Не е посочен 02.02.2012|08:27
побърка е леко, дано се осъзнае, все пак деца има
15
Не е посочен 01.02.2012|19:14
Тази е жива изродка!
14
Не е посочен 01.02.2012|19:12
Иначе извади хубави обувки...мъж на токчета :)))
13
Не е посочен 01.02.2012|18:59
бая мъжки неща да ти кажа...Онзи се вдъхновил от лейди Гага и иска да е жена...тази иска да е мъж с форми на древногръцки бог...нещо дава на късо някъде
12
Не е посочен 01.02.2012|17:44
кво приказваш, я виж какви мускули има.
11
Не е посочен 01.02.2012|17:44
Ще ги строши.
10
Не е посочен 01.02.2012|17:44
Да бе да, само такива искаме :).
9
Не е посочен 01.02.2012|17:43
Тая има мъжки гърди :).
8
Не е посочен 01.02.2012|17:43
ще бъде доста контрастно ако я снимат заедно с някой "ангел" на Виктория Сикрет
7
Не е посочен 01.02.2012|17:42
Изобщо няма кофа обаче :).
6
Не е посочен 01.02.2012|17:42
това мъж с подобие на женско лице. да не е фотошоп
5
Не е посочен 01.02.2012|17:42
И аз си мисля, че ходя на фитнес от 7-8 години :).
4
Не е посочен 01.02.2012|17:41
о да мъжете само за такива жени мечтаят
3
Не е посочен 01.02.2012|17:40
и сега това хуабво ли е
2
Не е посочен 01.02.2012|17:40
напомпана , ама иначе на обувки с токче
1
Не е посочен 01.02.2012|17:39
Жената - мъж !
Специални оферти
Реклама от 3Bay