Меланхолия с ярки тонове и мистични сенки » към статията

Сподели галерията:
Сподели снимката:
1 от 8
 
Коментари
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.



16
Не е посочен 05.02.2014|17:14
меланхолията може да бъде много красива
15
Не е посочен 05.02.2014|17:12
хареса ми снимката с момичето насред полето което държи червено цвете
14
Не е посочен 17.01.2014|17:49
Тези в които има повече цвят.
13
Не е посочен 17.01.2014|17:45
Хубави са, но не всички ми харесват.
12
Не е посочен 16.01.2014|21:07
Последните снимки ми харесаха много.
11
Не е посочен 16.01.2014|17:34
малко разхвърляни са идеите на фотографа
10
Не е посочен 16.01.2014|17:03
Снимката с пияното е много силна, стига да разбереш идеята .
9
Не е посочен 16.01.2014|16:40
Меланхолията може да е много сладка, стига да има с кой да я преживееш .
8
Не е посочен 16.01.2014|15:10
Тъжни са наистина, но пък са толкова красиви и добре направени.
7
Не е посочен 16.01.2014|09:12
Някой от снимките са интересни.
6
Не е посочен 15.01.2014|17:31
Много добри снимки има, особено тази с горящия чадър, страхотно се е получила.
5
Не е посочен 15.01.2014|17:04
Снимката в ланандуловото поле е страхотна, ама пак мъртвешка.
4
Не е посочен 15.01.2014|16:31
Малко са зловещи и някак в повечето от тях присъства идеята за смъртта, но са готини иначе.
3
Не е посочен 15.01.2014|15:53
малко меланхолия на фона на постапокалиптични пейзажи
2
Не е посочен 15.01.2014|14:32
Някои от снимките са доста сполучливи .
1
Не е посочен 15.01.2014|13:51
малко са налудни
Специални оферти
Реклама от 3Bay