Миранда Кер дибидюс! » към статията

Сподели галерията:
Сподели снимката:
1 от 7
 
Коментари
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.



18
Не е посочен 09.08.2012|16:17
много яки снимки
17
Не е посочен 08.08.2012|19:05
На последната снимка е чаровница голяма.
16
Не е посочен 08.08.2012|15:57
Именно:) Все пак това й е работата да изглежда добре
15
Не е посочен 08.08.2012|15:07
тя нали това работи, защо се изненадваме!
14
Не е посочен 08.08.2012|13:29
Как се раждат с такива перфектни тела,не знам...
13
Не е посочен 08.08.2012|11:45
Много интересно, хем е правила гола фотосесия, хем после искала да се махант? И за какво въобще се е снимала?
12
Не е посочен 08.08.2012|11:45
Страхотно тяло има:) Браво! Макар, че ми е леко инфантилна, все пак ми харесва.
11
Не е посочен 08.08.2012|11:44
мисля ,че вече цял свят видя тези нейни снимки :)
10
Не е посочен 08.08.2012|11:43
недей да завиждаш , ами се стягай и тренирай , малко диета и си готова :)
9
Не е посочен 08.08.2012|11:23
прекрасни снимки , просто си личи , че е правено с вкус - толкова нежна голота скоро не сме виждали :)
8
Не е посочен 08.08.2012|11:03
това момиче има просто перфектното тяло , перфектните мерки и извивки , дали й коства много да го поддържа това тяло
7
Не е посочен 08.08.2012|09:56
Снимнките са страхотни,тя изглежда ослепително красива и сексапилна!
6
Не е посочен 08.08.2012|08:25
Още невероятно секси снимки - http://ow.ly/cOywe
5
Не е посочен 07.08.2012|19:51
доста старички снимки, някои от тях сякаш вече съм ги виждала. За мен по-любопитно бе инфото, че двамата с Орландо са пред развод.
4
Не е посочен 07.08.2012|17:38
е, те щом до нас са стигнали, какво очакваш. Няма лоша реклама. Сега ше е още по-известна. А тя няма от какво да се притеснява - има страхотно тяло/
3
Не е посочен 07.08.2012|16:56
Миранда обаче явно не е била очарована от появата на снимките в уебсайта на фотографа, тъй като часове по-късно, вече не са налични. Кога точно е направена фотосесията не става ясно, научаваме от Daily Mail. това е силата не интернет, вече всички са ги видели!
2
Не е посочен 07.08.2012|16:46
снимките й са много красиви!
1
Не е посочен 07.08.2012|16:46
Нищо чудно фотосите да са от зората на нейната кариера, но защо не е одобрила появата им?! не за първи път се снима както майка я родила, а и фотосите са години.
Специални оферти
Реклама от 3Bay