Ретро Мила за Dior » към статията

Сподели галерията:
Сподели снимката:
1 от 2
 
Коментари
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.



1
Не е посочен 16.07.2012|09:17
тя действително е невероятна и уникална и няма как брандът да не е горд с нея!и макар снимките да са твърде малко,мисля,че сесията ще пожъне успех,от тях лъха класа и стил,каквито само Диор може да създаде
Специални оферти
Реклама от 3Bay