Човек би си помислил, че най-голямо впечатление във визията на Ники Минаж прави цветната ѝ коса, но не е така. Няма нищо по-голямо от дупето на Ники Минаж! Джей Ло и Бионсе има много пасти да изядат, ако искат да я настигнат. Дори за Ким Кардашиян не сме сигурни, че може да се мери с Ники, въпреки че тя също е известна със солидно оформените си задни части.
Минаж очевидно се гордее с първенството си във въпросната сфера. Поне така ни се струва, защото след скандална фотосесия отпреди време, която виждате тук, тя отново е показала прелестите си в гръб. Този път печелившото списание е нюйоркското "Urban Ink".
Като оставим настрана собствените ѝ разголени прояви, една от последните новини около Ники Минаж е свързана с посещението ѝ в стриптийз клуб. Не къде да е, а в квартала с червените фенери в Амстердам. Източници твърдят, че рапърката отишла в заведението да празнува успешно провелия се неин концерт в холандската столица.
Изкарала си прекрасно, тъй като момичетата, работещи в клуба, се събличали под звуците на един от последните ѝ хитове - "Beez in the Trap". Дори не подозирали, че изпълнителката е сред тях и следи еротичните им движения. А тя била във възторг.
Всъщност, самото видео на Минаж към песента също съдържа стриптийз елементи - на Ники този стил трайно си ѝ харесва. Там задните ѝ части също бяха добре показани, но все пак кадрите не бяха толкова впечатляващи, колкото фотосесиите ѝ за различни издания.
15 | 20 |