|
Андреа умело лавира между два противоположни образа чрез последните си снимки. Подобно на малко момиченце е "облякла" телефона си с костюм на животно и същевременно е съблякла своите дрехи. На някои снимки изглежда невинна и непринудена, на други - същински демон. Каква ли е Андреа в ежедневието, когато маската за пред обществото падне?