Една рокля, три различни визии

Сподели галерията:

Жените обичаме да пазаруваме. Страст, която като че ли ни е вродена. Купуваме дрехи в различни цветове и стилове и често се оплакваме, че няма какво да облечем и съчетаем.

С малко фантазия и аксесоари обаче можем да вдъхнем нов живот на всеки тоалет. Предлагаме ви да го направите с една съвсем изчистена, дълга до петите лятна рокля.

Представяме ви я по три различни начина - като ежедневен, вечерен тоалет и за срeща с момичетата.

Сподели снимката:
1 от 4
 
Коментари
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.



22
Не е посочен 25.07.2012|10:20
Още стилни модели от модна къща - http://www.5strike.com/bg/invitation/bylink/55513
21
Не е посочен 24.07.2012|09:53
хубави предложения,но тази рокля е малко нож с две остриета,ако тялото не е перфектно,най-вероятно подобен модел ще подчертае недостатъците...за това подхождам много внимателно към подобни дрехи
20
Не е посочен 24.07.2012|08:57
аз много обичам да си купувам такива мултифункционални дрехи,които да нося в различни стилове и с различни аксесоари,налага се да бъдем адаптивни,защото не може да си позволим стоя-гардероб колкото и да ни се иска:)
19
Не е посочен 23.07.2012|14:53
Супер вариации човек да разнообрази гардероба си с ограничен ресурс.
18
Не е посочен 23.07.2012|14:28
има неща , които може с доста работи да ги съчетаеш и пак да изглеждаш добре :)
17
Не е посочен 23.07.2012|14:13
хах , и аз не мога да експериментирам чак толкова ... пък и съм по по-изчистеният стил
16
Не е посочен 23.07.2012|14:12
това ми беше много полезно, нямам точно такава рокля, но съм сигурна, че ще сглобя нещо подобно!
15
Не е посочен 23.07.2012|14:10
Доста добри предложения :)
14
Не е посочен 23.07.2012|14:05
Само последната комбинация не ми допадна въобще! Другите две са си супер и мисля да ги пробвам!
13
Не е посочен 23.07.2012|13:59
Роклята не е кой знае какво...
12
Не е посочен 23.07.2012|13:56
Много яки предложения! Имам една дълга рокля, която се чудех как да нося....
11
Не е посочен 23.07.2012|13:47
комбинации има всякакви , стига да са съчетани с вкус :)
10
Не е посочен 23.07.2012|13:44
Че как няма...и на мен ми грабна погледа веднага :)
9
Не е посочен 23.07.2012|13:42
Последната комбинация не ми допадна никак.
8
Не е посочен 23.07.2012|13:40
Щампата на последната чанта е ужасна! Аз имам алергия към този десен!
7
Не е посочен 23.07.2012|13:36
и на мен тя ми хареса, но не ни предлагаха нея, а тази дългата, която и на мен не ми хареса... въобще даже!
6
Не е посочен 23.07.2012|13:27
много сладка рокля :) , искам и аз такава
5
Не е посочен 23.07.2012|13:27
Да, тази рокля е подходяща за такива трансформации.
4
Не е посочен 23.07.2012|13:27
много готини предложения, ни бих заменила дългата рокля с къса :) Просто, защото не ми отива на фигурата!
3
Не е посочен 23.07.2012|13:26
Най- много ми хареса тази първата- късичката на цветя :)
2
Не е посочен 23.07.2012|13:26
За хората,които знаят как да си комбинират нещата,може и повече визии да има с тази рокля!
1
Не е посочен 23.07.2012|13:24
Ох, хич не ги харесвам тези дълги рокли по тялото! Някак не са ми удобни! А и цвета н атази нещо не ми хареса!
Специални оферти
Реклама от 3Bay