Една рокля, три различни визии

Сподели галерията:

Вечер за приключения

На изящната рокля по тялото отиват високи обувки, които да издължават фигурата още повече. Масивно бижу пък придава "тежест" на тоалета.  


През деня температурите стигат до 40 градуса, но вечер захладнява. Затова късо яке в подходящ цвят е добро решение. Играта на дължини между роклята и връхната дреха подчертава силуета.

Малка чантичка в контрастен цвят допълва вечерната визия.

Сподели снимката:
3 от 4
 
Коментари
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.



22
Не е посочен 25.07.2012|10:20
Още стилни модели от модна къща - http://www.5strike.com/bg/invitation/bylink/55513
21
Не е посочен 24.07.2012|09:53
хубави предложения,но тази рокля е малко нож с две остриета,ако тялото не е перфектно,най-вероятно подобен модел ще подчертае недостатъците...за това подхождам много внимателно към подобни дрехи
20
Не е посочен 24.07.2012|08:57
аз много обичам да си купувам такива мултифункционални дрехи,които да нося в различни стилове и с различни аксесоари,налага се да бъдем адаптивни,защото не може да си позволим стоя-гардероб колкото и да ни се иска:)
19
Не е посочен 23.07.2012|14:53
Супер вариации човек да разнообрази гардероба си с ограничен ресурс.
18
Не е посочен 23.07.2012|14:28
има неща , които може с доста работи да ги съчетаеш и пак да изглеждаш добре :)
17
Не е посочен 23.07.2012|14:13
хах , и аз не мога да експериментирам чак толкова ... пък и съм по по-изчистеният стил
16
Не е посочен 23.07.2012|14:12
това ми беше много полезно, нямам точно такава рокля, но съм сигурна, че ще сглобя нещо подобно!
15
Не е посочен 23.07.2012|14:10
Доста добри предложения :)
14
Не е посочен 23.07.2012|14:05
Само последната комбинация не ми допадна въобще! Другите две са си супер и мисля да ги пробвам!
13
Не е посочен 23.07.2012|13:59
Роклята не е кой знае какво...
12
Не е посочен 23.07.2012|13:56
Много яки предложения! Имам една дълга рокля, която се чудех как да нося....
11
Не е посочен 23.07.2012|13:47
комбинации има всякакви , стига да са съчетани с вкус :)
10
Не е посочен 23.07.2012|13:44
Че как няма...и на мен ми грабна погледа веднага :)
9
Не е посочен 23.07.2012|13:42
Последната комбинация не ми допадна никак.
8
Не е посочен 23.07.2012|13:40
Щампата на последната чанта е ужасна! Аз имам алергия към този десен!
7
Не е посочен 23.07.2012|13:36
и на мен тя ми хареса, но не ни предлагаха нея, а тази дългата, която и на мен не ми хареса... въобще даже!
6
Не е посочен 23.07.2012|13:27
много сладка рокля :) , искам и аз такава
5
Не е посочен 23.07.2012|13:27
Да, тази рокля е подходяща за такива трансформации.
4
Не е посочен 23.07.2012|13:27
много готини предложения, ни бих заменила дългата рокля с къса :) Просто, защото не ми отива на фигурата!
3
Не е посочен 23.07.2012|13:26
Най- много ми хареса тази първата- късичката на цветя :)
2
Не е посочен 23.07.2012|13:26
За хората,които знаят как да си комбинират нещата,може и повече визии да има с тази рокля!
1
Не е посочен 23.07.2012|13:24
Ох, хич не ги харесвам тези дълги рокли по тялото! Някак не са ми удобни! А и цвета н атази нещо не ми хареса!
Специални оферти
Реклама от 3Bay