Мадона отново се омъжва? » към статията

Сподели галерията:
Сподели снимката:
2 от 3
 
Коментари
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.



14
Не е посочен 05.03.2012|17:02
Не знам дали това е тайната или пластичната хирургия, или и двете, но мадона наистина изглежда страхотно.
13
Не е посочен 05.03.2012|16:36
По-скоро я е страх да не заграби състоянието й, което тя трупа с такова усърдие толкова години.
12
Не е посочен 05.03.2012|12:38
"Страх я е обаче да не остане сама. Харесва ѝ да има млад мъж в живота си, който да я кара да се чувства млада", а не я ли е страх, че този млад мъж може и да я зареже заради млада жена?
11
Не е посочен 05.03.2012|12:10
тя има достатъчно пари- затова едва ли ще хукне скоро...
10
Не е посочен 05.03.2012|11:59
прекалено е малък за нея , после ще хукне пак по младо ..
9
Не е посочен 05.03.2012|11:55
Мадона не е жена само за един мъж :)
8
Не е посочен 05.03.2012|11:45
Никога не казвай никога , Мадона :)
7
Не е посочен 05.03.2012|11:33
е щом в цетър за кабала й е предложил!
6
Не е посочен 05.03.2012|11:33
три пъти за щастие!
5
Не е посочен 05.03.2012|11:31
за кога ще се омъжва - този брак е обречен така или иначе :)
4
Не е посочен 05.03.2012|11:20
тя няма да се омъжи отново :0
3
Не е посочен 05.03.2012|11:17
да се омъжва, какво толкова!
2
Не е посочен 05.03.2012|11:17
това дали е според кабала?
1
Не е посочен 05.03.2012|10:15
смях в залата
Специални оферти
Реклама от 3Bay