Ако попаднете в Берлин, задължително посетете "Невидимият бар”, известен още като The Unsicht-Bar. Създателите на това място следват основната концепция, че вкусът на храната трябва да се усеща максимално, затова не трябва да се разсейваме като я наблюдаваме. Водени от тази мисъл, те създават първото германско заведение без светлина. На входа посетителите трябва да оставят своите телефони, часовници и запалки, за да се оставят на своята пълна интуиция вътре. Звучи ни рисковано, но бихме опитали да търсим храната си с помощта на обонянието.