Обувки от откачените сънища » към статията

Сподели галерията:
Сподели снимката:
11 от 39
 
Коментари
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.



41
Не е посочен 21.06.2012|11:57
Егати и обувките :Д
40
Не е посочен 21.06.2012|11:43
Идейно :)
39
Не е посочен 21.06.2012|11:36
Доста откачени сънища.
38
Не е посочен 21.06.2012|11:26
Интересни са ;)
37
Не е посочен 21.06.2012|10:38
Достойни за Гага и Азис, няма такъв кич!
36
Не е посочен 21.06.2012|10:28
ужас,нямам думи!
35
Не е посочен 20.06.2012|18:56
Изобщо не ми допадат,не мога да си представя жена с такива обувки...
34
Не е посочен 20.06.2012|18:03
ако са от истинска торта, направо бих ги изяла
33
Не е посочен 20.06.2012|18:03
32
Не е посочен 20.06.2012|18:02
мнгоо луди обувки, не бих обула такива
31
Не е посочен 20.06.2012|18:02
можеше и по-зле да бъде
30
Не е посочен 20.06.2012|18:02
идеални са за нашите фолкаджийки
29
Не е посочен 20.06.2012|16:33
Дизайнерски:)
28
Не е посочен 20.06.2012|16:32
хах апредставяш ли си да ходиш с такива обувки наиситна
27
Не е посочен 20.06.2012|16:30
А със сигурност не са за изхвърляне - най-малко може да се продадат на изгодна цена
26
Не е посочен 20.06.2012|16:29
най-вече щури!
25
Не е посочен 20.06.2012|16:28
Ахаха последните са покъртитвелни и се чудя на кого е нужно всичко това, дори и само за гледане?
24
Не е посочен 20.06.2012|16:21
Странни- но не са за изхвърляне :)
23
Не е посочен 20.06.2012|16:17
много даже са интересни
22
Не е посочен 20.06.2012|16:16
Много са готини и щури
21
Не е посочен 20.06.2012|16:16
Да, май на такива приличат :)
20
Не е посочен 20.06.2012|16:11
Като на кукла барби са :Д
19
Не е посочен 20.06.2012|15:59
Интересни са ;)
18
Не е посочен 20.06.2012|15:41
Сладурски са, много харесвам пастелените цветове, но не мога да ходя на такива гигантски токове:(
17
Не е посочен 20.06.2012|15:41
много са странни!
16
Не е посочен 20.06.2012|15:38
На мен не ми допаднаха!
15
Не е посочен 20.06.2012|15:33
Поседните са ужасни!
14
Не е посочен 20.06.2012|15:29
Много са ми кичозни!
13
Не е посочен 20.06.2012|15:28
малко изчанчена работа
12
Не е посочен 20.06.2012|15:27
не са чак толкова извратени
11
Не е посочен 20.06.2012|15:26
няма как без него
10
Не е посочен 20.06.2012|15:26
оригинално е като идея
9
Не е посочен 20.06.2012|15:26
това не са обувки за носене а за украса
8
Не е посочен 20.06.2012|15:20
Тортените много ми харесаха!
7
Не е посочен 20.06.2012|15:06
определено са оригинално
6
Не е посочен 20.06.2012|14:50
Има много сладурски модели :)
5
Не е посочен 20.06.2012|14:47
Много авангардни обуща, макар че някои са доста оригинални.
4
Не е посочен 20.06.2012|14:40
Гати извратените сънища
3
Не е посочен 20.06.2012|14:38
на мен точно те не ми харесаха
2
Не е посочен 20.06.2012|14:30
последните са направо уникални и аз искам такива, тъкмо мъжете вместо да ме гледат в деколтето ще ме гледат в обувките, само да не почна да се спъвам.
1
Не е посочен 20.06.2012|14:26
Голям кич.
Специални оферти
Реклама от 3Bay