Прически за ангели и демони

Сподели галерията:
Сподели снимката:
8 от 12
 
Коментари
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.



8
Не е посочен 27.09.2013|16:52
Много готини прически наистина, особено ми харесаха тези къдрави гриви с обем в горната част.
7
Не е посочен 27.09.2013|15:41
Големи прически, голямо нещо.
6
Не е посочен 27.09.2013|14:49
Хубави са прическите, но само за определени поводи.
5
Не е посочен 27.09.2013|14:42
Готини прически, но са ми малко претенциозни.
4
Не е посочен 27.09.2013|14:25
Интересни прически, искам и аз такава. :)
3
Не е посочен 27.09.2013|14:18
изглеждат яко :)
2
Не е посочен 27.09.2013|12:46
Не са моите прически това.
1
Не е посочен 27.09.2013|12:31
Ох, много ме изкефиха.
Специални оферти
Реклама от 3Bay