Какво разруши приятелството между Андреа и Анелия?

Какво разруши приятелството между Андреа и Анелия?

Андреа и Анелия бяха близки приятелки и бяха неразделни извън сцената. Днес между двете певици стои хладна дистанция и дълбоко разочарование, най-вече от страна на бившата на Кубрат Пулев, пише "Уикенд”.

В откровение в TikTok, Андреа разказа как връзката им се е пропукала. Оказва се, че в трудни моменти тя е била емоционална подкрепа за Анелия, но когато самата Андреа преживяла тежка раздяла с Кубрат Пулев, не получила същото разбиране.

"Десет години слушах за всичките ѝ любовни истории, без да й натяквам нищо. А когато аз започнах да споделям какво преживявам след 15 години с един мъж, тя се оплакала колко й било досадно и тежко да ме слуша", сподели блондинката. Андреа научила за думите на Анелия чрез общия им коафьор Васил Петровичин. Именно в неговия салон Анелия изразила негативното си отношение към споделеното от Андреа.

"Когато разбрах, че Васил дори не ме е защитил, а се е смял на ситуацията, си казах – край! Разкарах ги и двамата. Това не са хора, които искам около себе си", допълни певицата.

"Наистина сме много близки и това не е поза за пред хората. Постигнахме го с доверие една към друга, защото неведнъж сме си доказвали, че можем да си вярваме напълно", твърдяха преди години фолк дивите.

Някога Анелия описваше Андреа като "целеустремена, отговорна и далеч от интригите" – качества, които, според нея, ги сближавали. Двете често се появяваха заедно и уверяваха, че приятелството им е истинско, а не просто поза за медиите. Днес обаче Андреа е категорична: "Това не е приятел. И затова приключих с нея."

0 0
Харесва ли ви тази статия?
Коментари
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
Jenite.bg в мрежата
365 спокойни дни.
Защото всичко е по план!
Вашият персонален
календар.
Към календара
Специални оферти
Реклама от 3Bay