Отново разбиха сърцето на Виктор от Big Brother

Отново разбиха сърцето на Виктор от Big Brother

Виктор от "Биг Брадър" отново остана сам. Последната му връзка, продължила няколко месеца, е приключила и бургазлията признава, че сърцето му отново е разбито."Винаги търся любовта, но често се разочаровам. Наскоро излизах с едно момиче, което реши да се разделим, защото смята, че имам хронично заболяване. Не вярвам да е права", споделя Виктор Ангелов, познат като един от най-колоритните участници в риалити формата.

Миналата година той се прочу като най-емоционалния съквартирант, който не сдържаше сълзите си заради чувствата си към гимнастичката Теодора Янева – Беба. След нейния отказ Виктор продължава да търси голямата любов, макар че досега не е успял да я открие.

"Гоня любовта, а тя все бяга от мен. Но вярвам, че я има. Това, че сега не съм най-добрият пример, не значи, че любовта липсва", казва той.

Ангелов признава, че преживяна семейна травма от детството – раздялата и повторното събиране на родителите му – е оставила следи в него. Именно затова мечтае за стабилно семейство и обещава един ден да даде на бъдещите си деца сигурност и спокойствие.

"Искам жена, с която да бъда до края. За мен любовта е най-чистата форма на живота – движеща сила. Вярвам, че има вечни връзки. Бях близо до такава любов и продължавам да мечтая", признава Виктор.

През последната година около него се въртяха няколко известни красавици, но нито една не се оказа "правилната".

След лична равносметка, бургазлията вече е категоричен какво търси в една връзка:

"Искам три неща – приятелство, сексуална съвместимост и свобода. Не искам жена, която ще ми реже крилата или ще спира развитието ми. Това е всичко – не искам много и вярвам, че един ден ще го намеря", казва риалити звездата.

0 0
Харесва ли ви тази статия?
КЛЮЧОВИ ДУМИ
Коментари
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
Jenite.bg в мрежата
365 спокойни дни.
Защото всичко е по план!
Вашият персонален
календар.
Към календара
Специални оферти
Реклама от 3Bay