Ким Кардашиян се върна в 60-те години » към статията

Сподели галерията:
Сподели снимката:
4 от 6
 
Коментари
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.



41
Не е посочен 14.02.2013|20:49
Снимките са и станали много добре.
40
Не е посочен 14.02.2013|16:53
Снимките са се получили доста добре .
39
Не е посочен 14.02.2013|16:19
Доста са се постарали върху нея за да изглежда по този начин.
38
Не е посочен 14.02.2013|15:26
няма ден без Ким Кифладжиян
37
Не е посочен 14.02.2013|14:40
тая патка избягала при бившия си бременна от тоя, представяте ли си?
36
Не е посочен 14.02.2013|14:11
Героиня от миналият век...добре изглежда Ким.
35
Не е посочен 14.02.2013|13:51
Не е лошо момичето, ама всеки ден новини за нея. И тя като Николета дължи известността си на медиите преди всичко.
34
Не е посочен 14.02.2013|13:27
Добра фотосесия е направила, няма спор.
33
Не е посочен 14.02.2013|13:11
това вече не е актуално, аз чух, че щяла да се разделя с Уест и да се събира с бившия си!
32
Не е посочен 14.02.2013|12:29
Хубава й е фотосесията!
31
Не е посочен 14.02.2013|11:47
Върна се в 60-те и при бившия си. Тая жена на мен ми е адски несимпатична, тъй като не спира да позира...
30
Не е посочен 14.02.2013|10:54
Тази вече много ме дразни :)
29
Не е посочен 14.02.2013|10:51
тя, миндила, взела, че се върнала при бившия си съпруг
28
Не е посочен 14.02.2013|09:41
Снимката с роклята е много красива, определено там Ким изглежда много добре.
27
Не е посочен 14.02.2013|09:30
Няма лошо добре изглежда и като преобразена героиня от миналият век.
26
Не е посочен 13.02.2013|20:48
Тя доста държи на външността си и не изглежда никак зле.
25
Не е посочен 13.02.2013|19:17
тя видя от предната, каква беше, че я забравих, онзи ден беше тук - само копира тази Кардашиян
24
Не е посочен 13.02.2013|18:48
тая защо не си гледа бременността , вместо да се голи напред назад
23
Не е посочен 13.02.2013|17:45
Аз обаче не мога да гледам нейна фотосесия и да не мисля за огромния й задник.
22
Не е посочен 13.02.2013|17:37
Това, че има форми не значи, че е дебела. Правете разликата. Като цяло наистина има красиво лице.
21
Не е посочен 13.02.2013|17:36
Добър фотошоп също :)
20
Не е посочен 13.02.2013|17:36
Кимчето вече няма ли да си седне на голямото дупе и да е по-спокойна, че това бебе дето го носи в утробата си скоро ще започне да нараства и да недоволства от постоянния и хайлайфски живот!
19
Не е посочен 13.02.2013|17:35
Красиво лице има, ама само до тук. Някак си ми е много пошла и изкуствена.
18
Не е посочен 13.02.2013|17:35
Много й отива на нея класичекса визия.
17
Не е посочен 13.02.2013|15:09
Този път ми хареса сесията и най-вече това, че не е натрапила огромния си задник.
16
Не е посочен 13.02.2013|14:55
По пълничка си е Ким но в лицето си е чаровна за мен.
15
Не е посочен 13.02.2013|14:54
Защото е добре пипната от пластичните хирурзи, намери фотоси от ранния й период, където е меко казано грозновата.
14
Не е посочен 13.02.2013|14:44
много хубави снимки
13
Не е посочен 13.02.2013|14:40
Добре изглежда макар, че се е върнала в 60-тте, фотосесията ми хареса, особено черно-белите фотоси.
12
Не е посочен 13.02.2013|13:17
Нещо не ми харесва, особено на последната снимка.
11
Не е посочен 13.02.2013|13:03
Хубава й е фотосесията!
10
Не е посочен 13.02.2013|12:57
Красиво лице и огромен задник - това е Ким
9
Не е посочен 13.02.2013|12:46
Може и да си остане там! Аз няма да скърбя много за нея!
8
Не е посочен 13.02.2013|12:27
Много универсална физиономия има тази жена.Може да изглежда по много различни начини
7
Не е посочен 13.02.2013|12:26
Доста е играл фотошопът тук, направо са я направили неузнаваема, а на последната снимка е и толкова слаба.
6
Не е посочен 13.02.2013|12:21
Отвратителна, трътлеста и противна порно и реалити звезда - това представялва за мен иначе така известната Ким Кардашиян.
5
Не е посочен 13.02.2013|12:16
Нищо чудно да се пробват. Като гледам как се пише за нея всеки ден.
4
Не е посочен 13.02.2013|12:02
Честно, нямам обяснение защо й се обръща толкова внимание на тази.
3
Не е посочен 13.02.2013|11:45
И със злато да я покрият Ким пак няма да ми харесва
2
Не е посочен 13.02.2013|11:44
Започвам да си мисля че в редакцията на този сайт сте големи фенове на Ким и Кейт Мос. Само за тях пишете. Има и други звезди, нали знаете
1
Не е посочен 13.02.2013|11:43
Тъкмо си мислех че скоро не сте писали ни една думичка за тази толкова преуспяла жена Ким Кардашиян
Специални оферти
Реклама от 3Bay