Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
Кимчето вече няма ли да си седне на голямото дупе и да е по-спокойна, че това бебе дето го носи в утробата си скоро ще започне да нараства и да недоволства от постоянния и хайлайфски живот!