Не бива, но именно заради това е споделена тази статия тук, таз болка макар и доста лична! За да знаем и да оценяваме, какво имаме и да се радваме на малките неща в живота!
Ани така е. Радвайте се на това, което имае и на хората, които имате до вас, защото има много по-лоши съдби и много по-тежки животи, а и един ден всички си отиват...
Защото човек се бори с естествения си инстинкт да запази живота си или този на детето си до последно, бори се със зъби и нокти, не може току така да се предаде...Понякога обаче, след толкова битка и борба, и когато виждаш, че нещата стават по-зле и по зле, смъртта наистина е единствения лек:(
Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
Много тъжна история...Но понякога сякаш наистина смъртта е единственото избавление от коварната съдба на човек. Малкия Тай е бил истински герой, а неговите родители са уникално силни личности. Поклон пред него и светлата му памет!!
Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
Винаги съм мислела, че такива деца сякаш Господ ги изпраща за малко на Земята за да ни покаже, че наистина има ангели и после си ги прибира:) Тай е на едно по-красиво място!
Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
Сърцераздирателен разказ, наистина. Сигурна съм, че това което Тай е видял в мига на своят земна смърт е били повече от красиво - вълшебство. Вярвам, че той е на едно прекрасно място, където е щастлив, свободен и здрав!! Лека му пръст!
Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
Трогателно. И аз, като писалите по-долу, се разплаках. Но не мога да не се замисля в една страна, в която вяра и църква не е дотам омерзено от "Ролекс"-и и "Линкълн"-и, че да те направи неверник; страна, в която здравеопазването и грижите за болните не само ги има, но и са на едно несравнимо по-добро ниво; страна, в която смъртта на детето ти не е в резултат на лекарска грешка или липса на пари - изумих се как смъртта може да дойде с мир, с усмвика, макар и много тъжна, с желание да продължиш. В България нещата са така трагични, че отнемат от достойнството на умиращите:(
Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
В такива случаи май няма правилен избор - дали да оставиш детето да си отиде или да продължиш да се бориш с всички сили и подлагайки го на болезнени манипулации. Детенцето на една наша близка почита от левкемия, въпреки че семейството всячески се опита да му помогне...
Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
Ако родителят се примиряваше някога с това,щеше да му е по-лесно....Най-голямото наказание за тези родители е да гледат как детето им умира и да знаят,че нищо не могат да направят.Не искам да знам как се оцелява след такова нещо!
Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
не намерих сили да прочета историята до края....разплаках се,това е ужасно!никой родител не бива да преживее това,никое дете не бива да мине през това....
Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
Няма нищо по тежко и жестоко на този свят от това да заровиш в пръстта детенце. Присъствала съм на такъв момент и просто не го пожелавам на никого, още повече когато месеци наред си се борил, то да оцелее... И аз си поплаках на тази статия, но и наистина се замислих за това как човек трябва да живее живота си с радост към малките нещица, да гребе с пълни шепи от живота, да отделя време на близките си хора... понеже днес сме тук, а утре може да ни няма.
Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
още в началото като зачетох, се разплаках... моето момченце е на 2.5 год и не мога да си представя да мина през нещо такова. Той е всичко за мен, мога само да си представя болката на тази майка... преди бях по-избухлива, по-нетърпелива, карах се на моето момченце... сега се учим да ползваме гърнето, и да не уцелим, и да направим някоя беля на пода, усмихвам се и го изчиствам... нов килим мога да си купя, но ново момченце - не мога!!!
Жалко, че има родители, които не се интересуват за децата си, но е нелепо и нечестно едно малко дете да преживее кошмарно единственото си детство и да посрещне в болка края на живота си едва в неговото начало... пази Боже, помогни на всички малки ангелчета... :*(
Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
Разплаках се,... беше ми много трудно да чета в блога, защото всяко изречение предизвикваше още и още сълзи, обаче най-мъчително ми стана, когато реших да видя клиповете. На този свят няма нищо по-силно от родителската обич. Супер Тай е бил винаги усмихнат, защото е усещал тази обич. Сигурна съм, че тя е направила борбата му по-лека. Някой ден ще се срещнат на едно място.