Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
дрехите са много хубави,но определено не са за всеки ден!иначе снимките са се получили много добре на този фон!чак и на мен ми се прииска да си направя разходка из Лондон!