iNews
Novinite
Econ
Jenite
Div
Sporta
FitWell
Sportuvai
Peika
Programata
Doctoronline
News in English
Въведете вашите данни за вход:
Грешни входни данни! Опитайте отново.
E-mail:
Парола:
Запомни ме на този компютър
Забравена парола
Или използвайте регистрацията си в:
Нерегистриран потребител?
Регистрирайте се!
Вход | Регистрация
галерии
|
видео
Специалистите отговарят
Красота
Лично нейно
Мода
Светски
Здраве
Кариера
Арт
Дизайн
Хора
Пътуване
Храна
Забавление
Начало
/
Арт
/
Галерии
/
Хайде на море през 1968!
Галерии
dressbook
Арт
Пътуване
Хора
Светски
Мода
Дизайн
Хайде на море през 1968!
Сподели галерията:
Сподели снимката:
36
от
50
Още Галерии
Коментари
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
Напишете своя коментар тук.
WebKBD
Най-нови
|
Най-стари
15
Не е посочен
20.06.2013|12:24
3
0
Напиши отговор
Напишете мнението си за този коментар:
WebKBD
Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
Красота! Нищо не е останало от това, за съжаление.
Напиши своя коментар тук.
WebKBD
14
Не е посочен
17.06.2013|17:02
1
0
Напиши отговор
Напишете мнението си за този коментар:
WebKBD
Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
Но дори и тогава е имало някакъв вид застрояване!
Напиши своя коментар тук.
WebKBD
13
Не е посочен
17.06.2013|17:02
1
0
Напиши отговор
Напишете мнението си за този коментар:
WebKBD
Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
Страхотни кадри;) 1968 е далече от моята роженнда дат но и в края на 80-те си беше доста спокойно и хуабво.
Напиши своя коментар тук.
WebKBD
12
Не е посочен
17.06.2013|17:01
0
0
Напиши отговор
Напишете мнението си за този коментар:
WebKBD
Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
Спомням си едно време, като ходихме на море с родитилете ми, колко беше спокойно и всичко беше толкова натурално - няма хотели, няма бетон...сега е някакъв ад.
Напиши своя коментар тук.
WebKBD
11
Не е посочен
17.06.2013|16:25
0
0
Напиши отговор
Напишете мнението си за този коментар:
WebKBD
Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
Много е било красиво, не като сега..
Напиши своя коментар тук.
WebKBD
10
Не е посочен
17.06.2013|15:57
0
1
Напиши отговор
Напишете мнението си за този коментар:
WebKBD
Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
ехе ;))) яко соц, какво е било едно време, сега какво е !
Напиши своя коментар тук.
WebKBD
9
Не е посочен
17.06.2013|15:11
0
0
Напиши отговор
Напишете мнението си за този коментар:
WebKBD
Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
Малко соц класика, ама пък ми хареса. Толкова красиви, естествени и усмихнати хора и най-вече толкова зелено, приятно и чисто.
Напиши своя коментар тук.
WebKBD
8
Не е посочен
17.06.2013|14:03
0
0
Напиши отговор
Напишете мнението си за този коментар:
WebKBD
Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
Да ви кажа по-приветливо и зелено място е било преди в сравнение с днешната бетонова джунгла.
Напиши своя коментар тук.
WebKBD
7
Не е посочен
17.06.2013|12:40
0
0
Напиши отговор
Напишете мнението си за този коментар:
WebKBD
Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
Отговор на коментар #1
Да и няма спокойно местенце,където наистина да си почине човек.
Напиши своя коментар тук.
WebKBD
6
Не е посочен
17.06.2013|12:37
0
0
Напиши отговор
Напишете мнението си за този коментар:
WebKBD
Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
Страхотни снимки,колко се е променило морето от тогава...
Напиши своя коментар тук.
WebKBD
5
Не е посочен
17.06.2013|11:09
0
0
Напиши отговор
Напишете мнението си за този коментар:
WebKBD
Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
Колко са се променили нешата!
Напиши своя коментар тук.
WebKBD
4
Не е посочен
17.06.2013|11:03
0
0
Напиши отговор
Напишете мнението си за този коментар:
WebKBD
Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
Това са наистина много интересни снимки!
Напиши своя коментар тук.
WebKBD
3
Не е посочен
17.06.2013|10:13
0
0
Напиши отговор
Напишете мнението си за този коментар:
WebKBD
Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
Много ретро!
Напиши своя коментар тук.
WebKBD
2
Не е посочен
15.06.2013|12:55
0
0
Напиши отговор
Напишете мнението си за този коментар:
WebKBD
Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
красиви снимки от преди бая години
Напиши своя коментар тук.
WebKBD
1
Не е посочен
15.06.2013|10:04
0
0
Напиши отговор
Напишете мнението си за този коментар:
WebKBD
Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
интересни архивни снимки , колко различно само е изглеждало черноморието , сега е цялото в хотели и кръчми
Напиши своя коментар тук.
WebKBD
Най-нови
|
Най-стари
Най-четени
Кафетата, от които всички ще бъдат обсебени това лято
Орлин Горанов се оттегли от екрана: Нямах време за личен живот
Новото шоу на Иван и Андрей взривява мрежата: Забранено е да се смееш!
Специални оферти
Реклама от
3Bay