Още от завладяващите кадри, увековечили родното Черноморие през 1968 година, можете да разгледате в тази галерия. А ако тази статия ви е харесала, присъединете се към страницата ни във Facebook!
Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
Спомням си едно време, като ходихме на море с родитилете ми, колко беше спокойно и всичко беше толкова натурално - няма хотели, няма бетон...сега е някакъв ад.