Хората с най-ужасните вежди на света

Сподели галерията:
Сподели снимката:
4 от 14
 
Коментари
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.



8
Не е посочен 20.05.2014|17:49
Много са зле, ужасно изглеждат.
7
Не е посочен 20.05.2014|15:18
Това е не просто грозно, а гнусно!
6
Не е посочен 19.05.2014|16:38
Безумие е сам да си нарисуваш сключени вежди!
5
Не е посочен 19.05.2014|16:38
Ужас, не мога да си обясня защо са се обезобразили по този начин?
4
Не е посочен 19.05.2014|16:07
Отвратителни са просто! Не знам как могат да намират подобно нещо за красиво.
3
Не е посочен 19.05.2014|12:54
Страхотни вежди и аз ще си направя такива, когато стана луд .
2
Не е посочен 19.05.2014|10:42
търсели са някакъв ефект лии
1
Не е посочен 19.05.2014|10:01
Ужас просто. Това са извращения!
Специални оферти
Реклама от 3Bay