Гага иска пълна къща с деца

Русокосата провокация разкрива душата си пред Опра

Гага иска пълна къща с деца

Явно Лейди Гага наистина е много влюбена в половинката си. Наскоро един от онези съмнителни "източници, близки до звездата" разказваше, че певицата иска бебета от Тейлър Кини, а сега тя сама разкри, че си мечтае за пълна къща с деца.

По време на гостуването си в световноизвестното шоу на Опра, Гага сподели, че не просто иска наследници, ами вече си представя цял футболен отбор такива.

Певицата допълни, че също така е готова и за съпруг. 25-годишната изпълнителка каза, че няма търпение да изпита невероятното усещане, което носи бременността на една жена.

И въпреки че изказванията на звездата звучат, сякаш всеки момент ще се омъжи, роди и потопи в семейната идилия, всъщност те са просто поглед в бъдещето. Защото самата тя пояснява, че не точно сега иска да ѝ се случат всички тези нови преживявания.

4 2
Харесва ли ви тази статия?
Коментари
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.



25
Не е посочен 16.03.2012|19:02
Изглежда ми изродка, какви деца?
24
Не е посочен 16.03.2012|15:57
оффф пък и таза ... те като я видят хлапетата откачат хаха
23
Не е посочен 16.03.2012|15:43
22
Не е посочен 16.03.2012|15:43
Гага се съмнявам да знае какво иска
21
Не е посочен 16.03.2012|15:31
ще и се внимание , амаааа нямааа
20
Не е посочен 16.03.2012|15:31
Гага е луда :)
19
Не е посочен 16.03.2012|15:09
Някак си не мога да си я представя като Анджелина с цяла тумба деца наоколо.
18
Не е посочен 16.03.2012|15:08
Първо не бе наясно дали ги иска от приятеля си или от непознат италианец... Пак скандализира!
17
Не е посочен 16.03.2012|14:51
Пак всява смут Гага и привлича внимание.
16
Не е посочен 16.03.2012|14:25
че това е много хубаво...
15
Не е посочен 16.03.2012|14:20
Нормални желания има!
14
Не е посочен 16.03.2012|14:20
Душичка!
13
Не е посочен 16.03.2012|14:18
като има възможност- защо не?
12
Не е посочен 16.03.2012|14:10
Няма нищо лошо- даже е много хубаво :)
11
Не е посочен 16.03.2012|14:05
всеки нормален човек иска деца
10
Не е посочен 16.03.2012|14:04
е, и при нея има приятни отклонения на моменти
9
Не е посочен 16.03.2012|14:04
тя знае ли какво иска
8
Не е посочен 16.03.2012|13:35
Гага , ела при мен да ти направя аз :)
7
Не е посочен 16.03.2012|13:29
не мога да повярвам ,че е облечена нормално на тази снимка :)
6
Не е посочен 16.03.2012|13:04
няма лошо ,че иска деца :)
5
Не е посочен 16.03.2012|12:55
при нея решенията се взимат бързо :Д
4
Не е посочен 16.03.2012|12:50
Нека има, но като се почувства готова. Сякаш още не е съвсем наясно с желанията си.
3
Не е посочен 16.03.2012|12:49
сигурно се е навил да има малки гагита :д
2
Не е посочен 16.03.2012|12:45
От тоя човек и аз искам деца... ама той дали и как се е навила да има от нея?
1
Не е посочен 16.03.2012|12:40
м ида започва да работи по въпроса :)
Jenite.bg в мрежата
365 спокойни дни.
Защото всичко е по план!
Вашият персонален
календар.
Към календара
Специални оферти
Реклама от 3Bay