Лидия и Наско Колев се събраха

Лидия и Наско Колев се събраха

След серия от скандали и емоционално отдалечаване, попфолк звездата Лидия и рапърът Наско Колев отново се събраха – макар и само за едно участие.

Съвместната им поява в нощен клуб в София предизвика истински фурор, като феновете с нетърпение очакваха да видят дали ще прехвърчат искри между бившите влюбени.

Напрежението беше осезаемо още от началото на вечерта. Лидия категорично отказа да излезе на сцената заедно с Наско и го остави сам да изпълни една от нейните песни. Изнервен, рапърът се обърна към нея с думите: "Няма да пея сам. Е, защо ме остави сам?!"

Докато той се мъчеше пред публиката, тя остана на заден план до DJ пулта, отказвайки да се качи при него. Малко по-късно обаче двамата все пак запяха заедно, показвайки, че когато става въпрос за музика, могат да се държат като истински професионалисти.

Присъстващите отчетоха, че макар и сдържани, Лидия и Наско успяха да преглътнат егото си и да заровят поне временно напрежението от миналото. Видеа от вечерта вече набират хиляди гледания в TikTok, а феновете им не спират да коментират с надеждата двамата да си простят и да дадат шанс на връзката си отново.

0 0
Харесва ли ви тази статия?
КЛЮЧОВИ ДУМИ
Коментари
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
Jenite.bg в мрежата
365 спокойни дни.
Защото всичко е по план!
Вашият персонален
календар.
Към календара
Специални оферти
Реклама от 3Bay