Мартин не сяда на масата без...

Мартин не сяда на масата без...

Участието в романтичното риалити шоу "Ергенът" явно е оставило трайна следа у един от главните герои - бизнесмена Мартин Николов, известен като Елвиса.

Милионерът вече не сяда на масата без емблематичната роза, която е символ на продукцията. Това признание направи самият той, докато празнуваше поредната вечер.

"Вече не сядам на масата без роза", написа Елвиса в социалните мрежи.

Все още се носят различни слухове дали Мартин е напуснал шоуто с девойка от Шри Ланка, където беше заснет форматът, или не, пише "България днес".

Според някои източници той не е избрал нито една от участничките, докато други твърдят, че има победителка.

0 0
Харесва ли ви тази статия?
КЛЮЧОВИ ДУМИ
Коментари
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
Jenite.bg в мрежата
365 спокойни дни.
Защото всичко е по план!
Вашият персонален
календар.
Към календара
Специални оферти
Реклама от 3Bay