Участието в романтичното риалити шоу "Ергенът" явно е оставило трайна следа у един от главните герои - бизнесмена Мартин Николов, известен като Елвиса.
Милионерът вече не сяда на масата без емблематичната роза, която е символ на продукцията. Това признание направи самият той, докато празнуваше поредната вечер.
"Вече не сядам на масата без роза", написа Елвиса в социалните мрежи.
Все още се носят различни слухове дали Мартин е напуснал шоуто с девойка от Шри Ланка, където беше заснет форматът, или не, пише "България днес".
Според някои източници той не е избрал нито една от участничките, докато други твърдят, че има победителка.
| 0 | 0 |










