В шоуто "Като две капки вода" на сцената излезе младата певица Дивна, придружена от духа на една от най-обичаните български певици. Дивна изпълни емблематичната песен "Повей, ветре" на Паша Христова.
Сред публиката беше и Ани, внучката на Паша, дъщеря на покойния ѝ син Милен Иванов. Милен почина от рак преди 11 години, без да има истински спомени за майка си, която загина трагично в самолетна катастрофа, когато той беше само на две години, съобщава Ретро.

След изпълнението стана ясно, че продуцентската компания "Глобал Филмс" подготвя игрален филм, посветен на живота на Паша Христова. Лентата носи заглавието "Остани" и се очаква да надмине по въздействие филма "Гунди - Легенда за любовта", който постигна огромен зрителски успех.
| 0 | 0 |










