Габи от "Ергенът" реши да направи корекция на носа си чрез ринопластика и само няколко часа след операцията вече е у дома, споделяйки резултатите със своите последователи. Риалити звездата бързо публикува снимки и видеа в социалните мрежи, показвайки своя нос, който все още е превързан.

В кратко видео в Instagram стори, тя написа "Вече съм вкъщи" и добави, че всичко е минало добре. Очакваме с нетърпение да видим дали Габи планира и други козметични процедури в бъдеще.
| 1 | 0 |










