Фолкзвездата Андреа разкри ново артистично амплоа – живописта.
Певицата подготвя изложба в галерия в центъра на София, която ще съвпадне с отбелязването на 20 години от началото на музикалната ѝ кариера. "Готвя изложба на жълтите павета, с която ще отпразнувам и юбилея си на сцената", сподели тя пред "Телеграф".
Сред експонатите ще има и платна, създавани заедно с Кубрат Пулев. Андреа обаче запази мистерия около това дали в тях присъства образът на боксьора, с когото дълго време бяха двойка. Не стана ясно и дали творбите са рисувани съвместно, или просто датират от един и същи период.
Певицата разказа и за серията с пингвини, които показа в социалните мрежи. По думите ѝ тя изпитва силно възхищение към тези животни заради тяхната издръжливост и ги възприема като символ на смелостта. Вдъхновение ѝ дал документален филм за Антарктида, в който пингвин се отделя от групата и въпреки трудностите успява да намери своя път по различен начин.
Наскоро Андреа си подари кратка почивка в Банско около рождения си ден, където съчетала снежни пейзажи с релакс в горещи минерални басейни. Преди това тя бе и на по-топли дестинации, радвайки се на вниманието и възхищението на местните.
След завръщането си в София певицата веднага се снабдила с нови бои и четки. Оказва се, че в живописта Андреа не е самоука – тя е преминала обучение в престижни художествени школи. Още като дете дори е имала период, в който е обмисляла да се посвети изцяло на рисуването.
| 0 | 0 |










