Макова пролет за онези, които обичат модата

Червен, червено, червено

Вчера бе ден 7 от седмицата на модата в Ню Йорк и следата, която остави е огнена.

 

Буквално. Оказва се, че пролет 2011 ще е червена, ярко червена. На който не му харесва тази тенденция - да не се обръща към нас. Дизайнери като Майкъл Корс, Мили и Маркиза - те повеляват червена пролет, а ние просто се съгласяваме с две ръце.

 

Цветовете може и да не са основното за пролет/лято 2011, но това няма да е за дълго, тъй като най-различни червени нюанси се разходиха на модния подиум на седмия ден от нюйоркската седмица на модата.

 

Оглеждайте се за алени рокли на предстоящите награди Оскар, които ще създадат маково поле с любезното съдействие на Маркиза, който разкри невероятна, редактирана колекция с най-красивите рокли от червения килим в строга палитра от слонова кост, черно и червено.

 

Майкъл Крос също демонстрира серия от дръзки червени рокли, подписани в неговия луксозен и спортен маниер.

 

Мишел Смит от Мили също вижда в червено този сезон, придавайки жизнен маков цвят на разкроени сака върху оранжеви блузи.

 

Този оранжево-червен нюанс е всъщност характерен за нюйоркските подиуми, благодарение на Каролина Херера, Макс Азриа и Виктория Бекъм, които често го използват в своите модели.

0 0
Харесва ли ви тази статия?
Коментари
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
Jenite.bg в мрежата
365 спокойни дни.
Защото всичко е по план!
Вашият персонален
календар.
Към календара
Специални оферти
Реклама от 3Bay