Бивша танцьорка от The Pussycat Dolls твърди, че групата е била създадена като фасада за проституция. Кая Джоунс, която е част от групата от 2003 до 2004 г., направи тези сензационни разкрития в платформата X.
Тя сподели, че не е успяла да се приспособи към другите момичета, които били инструктирани, че "трябва да правят всичко", което им се каже, включително да участват в сексуални дейности с определени лица. Джоунс в крайна сметка решава да напусне групата и да преследва самостоятелна кариера като певица.
Тя твърди, че е подала сигнал за злоупотребите през 2017 г., но никой не ѝ е повярвал. Джоунс смята, че групата е била манипулирана и експлоатирана за финансова печалба, като самите те са получавали само минимално заплащане, докато основателите и звукозаписната компания са прибирали лъвския пай от приходите.
Кая Джоунс разкри, че е изпитала натиск и заплахи да запази мълчание относно случващото се в групата, но тя и нейните колеги членове са успели да преодолеят тези пречки и да продължат кариерите си. Тя завърши изявлението си, като заяви, че всяка една от тях е била жертва на насилие и призова другите да говорят открито срещу подобни злоупотреби.
0 | 0 |