Антоанет Пепе сподели тревожни, но и успокояващи новини за здравословното си състояние.
В поредица от видеа в социалните мрежи съпругата на Иво Карамански-младши разкри, че отново е постъпила в болница и в момента е на легло поради предстояща медицинска интервенция, която ще бъде извършена в следващите часове.
"Отново съм в болницата. Този път съм на легло, защото трябва да взимам противовъзпалителни лекарства. Утре ме очаква интервенция и е много важно да разбера дали мога да пия болкоуспокояващи", обясни тя.
Антоанет върна лентата назад към детството си в Англия, когато преживяла сериозна здравословна реакция след прием на парацетамол. По нейните думи тогава се обръснала и прекарала десет дни в болница, което описа като "пълен кошмар".
В последващо видео инфлуенсърката уточни, че вероятно не става въпрос за алергия, а за тежка непоносимост към определени медикаменти. "Най-вероятно имам непоносимост, което също не е добре. Не мога да приемам повечето болкоуспокояващи, които се предлагат в аптеките", каза тя и добави, че лекарят ѝ е изписал специално обезболяващо с рецепта, което ѝ дава спокойствие преди процедурата.
Със своето характерно чувство за хумор Антоанет отбеляза, че е раждала четири пъти без упойка, но този път определено би искала да избегне болката. Въпреки притесненията тя подчерта, че добрата новина е, че няма доказана алергия, а медицинският екип е решил да не рискува с лекарства, които в миналото са я изпратили в болница.
| 0 | 0 |









