Николай Михайлов и Николета Лозанова строят своя нов дом на мечтите, според информация от "България Днес". Двойката реши да замени предишното си луксозно жилище с ново строителство.
До момента не беше известно нищо за бъдещия им дом. Предишният им супер дом, който дори беше център на телевизионно предаване, вече е продаден. Новият имот също се намира в столичния квартал в полите на Витоша. Грубият строеж е завършен и сега предстоят дейностите по превръщането му в уютен дом. Къщата е на два етажа и е доста просторна.
Николета настоява новият им дом да бъде по последния писък на модата. Все още не е ясно дали ще работи отново с интериорния дизайнер Алекс Ковачев, който създаде предишния им дом на мечтите. Сигурно е обаче, че Михайлов и половинката му няма да се нанесат в новия си дом в следващите няколко месеца, тъй като има още много работа.
Бившият вратар на "Левски" и Николета бяха принудени да търсят нов дом, след като продадоха луксозното си жилище за около 4 милиона лева. Това им донесе значителна печалба, тъй като изграждането му струваше около 1,2 милиона лева. Част от спечелената сума ще бъде вложена в новия им дом.
Луксозното имение в Бистрица, с което двойката се раздели, е с площ над 450 кв. м и голям двор. Изграждането му беше подробно проследено в риалити шоу, което показваше не само процеса на строителството, но и личния живот на собствениците, както и на дизайнера Алекс Ковачев и половинката му Гергана Малкоданска.
Имотът изненадващо беше обявен за продажба миналата година, малко след края на предаването. Първоначално беше предлаган само в затворена група към водеща агенция за недвижими имоти, достъпна за купувачи с дебели портфейли, а по-късно беше качен в публичния регистър на агенцията на цена от 2 150 000 евро.
Причината за раздялата на Николай и Николета с мечтания дом остава неясна. Слуховете гласят, че къщата имала сериозен проблем с подпочвени води, който причинявал наводнения при всеки дъжд. Специалистите не успели да намерят адекватно решение на проблема, поради което двойката решила да се откаже от имота.
Всъщност, къщите са три на брой и са построени от фирмата на зетя Живко Миланов. Една от тях е продадена на Николай, във втората живеят сестрата на вратаря – Бисера, и Живко, а третата също е продадена. Неотдавна "България Днес" научи, че и роднините на Михайлов са се разделили със своя дом поради същия проблем с подпочвените води.
Не е известно къде живеят Николай и Николета, докато се строи новият им дом. Някои слухове твърдят, че са се върнали в старото си жилище, докато други предполагат, че може да си купят нова семейна къща. Двойката все още не е коментирала продажбата на имота, за чието изграждане направиха цяло предаване.
| 0 | 0 |










