Християн Гущеров използва рождения ден на третото от четирите си деца като повод да намекне, че бившата му съпруга Светлана не само отглежда сама техните общи деца, но и ги държи далеч от него. Той даде знак, че планира да се бори в съда, за да получи правото да бъде с четирите си деца, които в момента живеят с майка си.
"Честит рожден ден, мое малко професорче! Татко те обича безкрайно! Скоро ще сме заедно!” написа Гущеров в социалните мрежи, публикувайки снимка на сина си Кристиан. Празникът беше през уикенда и от думите на бащата става ясно, че не е бил с детето си. Момчето стана на 3 години, а майка му Светлана също му се обясни в любов чрез социалните мрежи: "Преди три години държах в ръцете си най-голямото чудо. Днес то вече е на 3. Честит рожден ден, мое малко слънце! Обичам те безкрайно,” написа тя.
Не е ясно дали бащата е успял да се види със сина си, но пет дни по-късно той публикува видео от протест в Пловдив на татковци, които са разделени от децата си. "Пловдив против родителското отчуждение и кражбите на деца,” написа Християн в коментар. Видеото показва надписи като "И бащите се обичат” и "Време е за споделено родителство”. Това не е първият път, когато Гущеров намеква, че Светлана не му позволява срещи със собствените му деца, а той смята да се бори срещу това. Явно конфликтът за четирите наследници тепърва ще се разгръща.
Според източник на "Уикенд”, преди няколко седмици Християн е наел частни детективи, които да следят бившата му съпруга. Не е ясно откъде Гущеров е намерил пари за тях, но по петите на бившата плеймейтка вече вървят добре обучени хора, които да документират стъпките й. Християн получил информация, че Светлана редовно излиза късно вечер и се прибира чак призори, а през това време децата се гледат от майка й Кунка в апартамент под наем в Елин Пелин.
Синът на Добромир Гущеров намекна, че бившата му любима се е върнала към стария си начин на живот, който я изхранваше в миналото. Той се опитва да събере доказателства, че половинката му се среща с мъже за пари, които да използва срещу нея в съдебното дело за попечителство на децата. Първоначалното разследване на Гущеров установило, че Светлана се продава за 1000 лева, а контактите ѝ се уреждат от известна моделка със също спорна репутация.
| 1 | 0 |










