Всичко за Олимпиадата на едно място

Sporta.bg с уникално приложение за зимните олимпийски игри в Сочи

От днес светът ще бъде Олимпиада. Олимпийските игри в Сочи, които за най-скъпите в историята на събитието, стартират в 18:14 часа българско време.

Всичко най-интересно от Олимпиадата може да научите в специалното приложение на Sporta.bg за зимните олимпийски игри в Сочи 2014.

Разбира се, отблизо ще се следят детайлите от представянето на българите в Сочи. Всички български състезатели имат уникални биографични профили, от които може да разберете повече за тях.

Там още ще откриете и всички новини свързани с българите в Сочи, като само в Sporta.bg може да видите ексклузивни интервюта в повечето ни участници в Сочи 2014.

Sporta.bg ще ви държи информирани за това кой спечели медали като ще предложи и единственото в България детайлно класиране по медали. Така всеки един от вас може да види кои са медалистите от всяка една държава, спечелила медал по време на игрите.