През септември стартира новият сезон на "Биг Брадър", който ще бъде различен не само по продължителност, но и по подбора на участници. Риалити шоуто вече няма да се провежда от октомври до ноември, както беше миналата година. Този път продукцията е заложила на микс от популярни лица и неизвестни личности.
Кастингът вече тече, както и преговорите с някои от т.нар. звезди, научи единствено Show.bg. Сред тях е Даниела Рупецова, която скандализира цяла България с участието си в "Ергенът 4". Екипът на "Биг Брадър" бил готов да й предложи значителен хонорар, за да се възползва от интереса към нея, който все още не стихва.
Според HotArena, първоначално Рупецова отказала поканата, но по-късно сама потърсила продукцията, искайки хонорар от 100 000 лв. – колкото е наградният фонд на предаването. От "Биг Брадър" обаче X предложили сума в рамките на петцифрените числа.
Преговорите все още продължават, но според запознати Даниела вероятно ще приеме, тъй като ѝ обещали позитивен сезон, който ще ѝ помогне да изчисти името си.
Друг вероятен участник е певицата Биляниш, която в момента участва в "Къщата на инфлуенсърите" и се очаква да привлече зрителски интерес още от онлайн риалитито.
Две носителки на титлата "Мис България" също ще влязат в новия сезон на "Биг Брадър". Това са предпоследната победителка Елизабет Кравец, която бе позорно отстранена от конкурса, и скандалната Венцислава Тафкова, която напоследък се изявява като певица. Техните хонорари не са известни, но според запознати те повече ще разчитат на шума, който ще се създаде около тях.
Влизането на Тафкова съвпада с издаването на новата ѝ песен, която най-вероятно ще бъде пусната веднага след излизането й от Къщата на Брадър, по подобие на много други певици. Практиката показва, че това е перфектната рецепта за хит.
Очаква се участие и на още няколко известни личности, но мнозинството от съквартиранти ще бъдат неизвестни.
| 0 | 0 |










